Říjen 2015

♦ layout version 0.02

31. října 2015 v 16:22 | Chloe. |  Past Layouts
Version: 0.02 | By: Helčíta | Since: 31. 10. 2015 | To: 22. 11. 2015 | Náhled


Tak jsem se konečně dostala k tomuto článku a máme tu nastavený druhý layout na tomhle blogu! :) Objednala jsem si ho u tornatoilsole.blog.cz do zimních barev tak doufám, že se vám líbí, jelikož já jsem s ním naprosto spokojená. Kombinace barev je naprosto úžasná :) Připomínám, že probíhá konrola affiliates a každou dobu ji uzavřu, takže kdo se ještě nezapsal a chce, má možnost (odkaz najdete v menu). To bude asi všechno a já se pokusím najít nějakou novinku, jelikož se asi pořád nic neobjevilo.

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 04

30. října 2015 v 13:30 | Chloe. |  Kaya Scodelario ♦ Twitter and Instagram

Neobjevují se žádné novinky, tak sem si řekla, že zkusím najít něco na instagramu. Naštěstí jsem objevila pár fotek z natáčení filmu "Pirates of The Caribbean", který bude v kině v roce 2017. Kaya tyhle fotky na instagram nepřidala, ale našla jsem je na profilu jejich přátel. Jak už jsem jednou psala, nemůžu se dočkat až film výjde! :) A doufám, že se brzy objeví nějaká pořádná novinka a budou kvalitní fotky. Taky připomínám, že probíhá kontrola affiliates.

AkN6fgBY IbZPUuDX Po6oGRDp

Photo of The Month 0.01 ♦ 2015

28. října 2015 v 17:36 | Chloe.
Je tu první hlasování Photo Of The Month, v plánu jsem měla přidat úplně jiné fotky, což jste mohli asi vidět v menu kde jsem to měla už připravené, ale nakonec jsem se rozhodla, že vyberu jednu fotku z různých photoshootů, mě se asi nejvíce líbí ta první a poslední fotka, ale na všech fotkách vypadá Kaya naprosto nádherně ♥ Tak doufám, že jsem fotky zvolila dobře a hlasovat opět můžete dole pod tímto článkem a kdo ještě nehlasoval v potm, může tady.


Poll of The Month 0.01 ♦ 2015

27. října 2015 v 17:45 | Chloe. |  Vote
Je tu první hlasování Poll of The Month. Tenhle článek tu mám rozepsaný snad od začátku založení tohodle blogu, ale chtěla jsem začít s touhle "rubrikou" až se to tu trošku rozjede, jelikož mi přišlo zbytečné dělat něco takového, když na můj blog chodilo sotva 5 lidí. Vybrala jsem 2 outfity sladěné do červené barvy a Kaya na těch fotkách vypadá nádherně ♥ Kdybych měla hlasovat já, vůbec bych nevěděla. Zvolit si váš oblíbený outfit můžete hned dole pod tímto článkem, ukončení bude na konci měsíce společně s přidáním nové ankety. Zítra tu očekávejte hlasování pro Photo Of The Month. Tak se dejte do hlasování a jsem strašně zvědavá jaký outfit vyhraje :)
Kaya Scodelario: Photoshoot 2015 ♦ Wonderland Magazine

25. října 2015 v 14:07 | Chloe. |  Kaya Scodelario ♦ Photoshoots

Mám tu pro vás úplně dokonalé fotky z photoshootu pro Wonderland Magazine! ♥ Když sem tyhle fotky uviděla, hned sem se do nich zamilovala jelikož Kaya na nich vypadá naprosto dokonale. Už jsem vám přidávala na blog jednu fotografii z tohodle photoshootu, můžete se podívat zde a teď se jich objevilo více. Fotky jsem stáhla z instagramu, přidala je nějaká slečna na její kanál o Kaye, takže doufám, že se objeví někde v lepší kvalitě, ale teď taky nejsou špatné. Je strašná škoda, že se jich objevilo tak málo, ale alespoň něco :) Nejvíce se mi líbí ta první, Kaya je tam prostě dokonalá! Rozhodně se na ně kouknite, stojí to za to.

uE8n4tfx 86z45qTV hIAyqUG9 6XElBRVz IHPWY1jV

EDIT: 25.10 (17:40) - A konečně se ukázali včechny fotky v dobré kvalitě + sem dávám tu starší kterou ste už na blogu mohli vidět :)

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 03

24. října 2015 v 16:04 | Chloe. |  Kaya Scodelario ♦ Twitter and Instagram

Tady mám pro vás úplně skvělé fotky z instagramu. Zrovna včera jsem se dokoukala na 4. sérii seriálu Skins, kde hraje Kaya roli jako Effy Stonem a když jsem se dneska probudila a dívala se na fotky z instagramu tak tam Kaya přidala pár fotek z toho seriálu. Ty fotky jsou pro mě úplně úžasné ♥ Některé nejsou moc v dobré kvalitě, ale aspoň něco. Na fotkách společně s Kayou můžete vidět herce Luke Pasqualino (Freddie) a potom Lisa Backwell (Pandora). Na první fotce je hnedka celá první a druhá generace. Určitě se na ty fotky kouknite, některé jsou fakt super.

zHatuBMM W4TRhkpW MEcxeXc3 y8L60vPy LYi8Gz2nKontrola Affiliates ♦ Blog

23. října 2015 v 14:34 | Chloe.

Už na mém asku jsem psala, že chystám kontrolu affiliates z důvodů protože půlka affiliates na můj blog nechodí, nebo mě ani nemají v seznamu. Taky jsem nedávno pozastavila spřátelení, ale opět ho obnovím, až bude kontrola vyhodnocena. Takže pokuď chceš být stále mezi affiliates + mě máš zapsanout na tvém blogu a budeš mě navštěvovat, zapiš se. :)

1. Jméno - Přezdívka
2. Tvůj blog
3. Důvod, proč chceš být stále mezi affiliates

Vůbec nevím, kdy bude vyhodnocení, ale určitě 1 týden + pár dní bude čas na zapsání. Pokuď už nechceš být mezi affiliates, ignoruj tenhle článek, nebo mi dej vědět do komentu. A samozřejmě vás nenutím, aby jste 10x za den chodili na můj blog a nuceně komentovali, stačí když můj blog navštívíte 2x za týden a kdo by měl hiatus tak mi dejte vědět, pochopím to.

png from: Andie

Kaya Scodelario: Photos with Fans ♦ 01

23. října 2015 v 10:57 | Chloe. |  Gallery Updates

Nedávno se objevilo 10 skvělých fotek, na kterých je Kaya i společně s Thomasem. Fanoušci se s nimi vyfotili, když byla premiéra The Scorch Trials v Paříži. Více fotek si můžete prohlédnout zde. Kaya tam vypadá nádherně, všichni mají takové štěstí že ji potkali a teď s ní mají i fotku. :D Každpopádně ten klobouk co má na černobílé fotce je úplně parádní ♥ Všechny fotky si můžete prohlédnout v galerii. A omlouvám se, že jsem teď na blog vůbec nepřidávala, ale ve škole toho máme hodně a já to prostě nezvládám.

k08NZQAO w3bq3upp pkkfDucH hyrDqChz JwNlsUYD

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 02

17. října 2015 v 14:43 | Chloe. |  Kaya Scodelario ♦ Twitter and Instagram

Aby tu nebyli samé videa, jelikož jich je teď docela dost na přidání, tak sem se rozhodla, že ještě přidám pár fotek, které Kaya zveřejnila na svém instagramu. Na jedné fotce je opět se svým přítelem Benem. 2 fotky jsou z "Fashion Show" v Paříži, na kterém byla Kaya neuvěřitelně nádherná :) Fotky si můžete prohlédnout v galerii i když to není nic moc extra. Jinak ještě připomínám, že mě můžete sledovat na mém asku, jsem tam skoro každý den, takže kdyby ste měli nějakou otázku, stačí se zeptat.

XiBKnKjL YlJzFzgO SFLq8oWx

Kaya Scodelario: The Scorch Trials ♦ Interview

17. října 2015 v 14:33 | Chloe. |  Kaya Scodelario ♦ Videos
Jako další video tu máme opět skvělý rozhovor ohledně The Scorch Trials. Můžete vidět, že tam má Kaya ještě ty její fialové vlasy, podlě mě jí to strašně moc slušelo :)