Prosinec 2015

Kontrola Affiliates 0.02 ♦ Blog

29. prosince 2015 v 14:32 | Chloe.

Musím udělat další kontrolu affiliates, jelikož půka z nich my na blog vůbec nechodí, nebo naposledy přidali článek někdy v říjnu a chci udělat i naběr nových affiliates, takže proto jsem se ji rozhodla udělat znovu. Pokuď máte zájem pořád číst nové články na mém blogu, vyplňte toto do komentářu:

♦ Jméno
♦ Blog

Ti co se nezapíšou, tak bohužel mažu. Pokuď se zapíšete pozdě, ale vím o tom, že jste chodili na můj blog častěji tak si vás mazat nebudu. KONTROLA JE DO 4.1. 2016 a moc děkuji všem, co se zapíšou a mají pořád zájem :)

Kaya Scodelario: Photoshoot 2014 ♦ Ew En Comic Con

29. prosince 2015 v 14:12 | Chloe. |  Kaya Scodelario ♦ Photoshoots

Mám tu pro vás nekvalitní staro-nové fotky z Photoshootu 2014 pro 'Entertainment Weekly Magazine'. Docela už dávno jsem vám přidávala fotografie z toho samého photoshootu a bohužel taky v hrozné kvalitě, můžete si je prohlédnout zde. Na fotkách je opět s Kayou i Dylan O'brien (Thomas) a Will Poulter (Gally). Moc se těším až se všechny ty fotky objeví v lepší kvalitě a mě osobně se nejvíce líbí ta 2 fotka, je prostě úžasná ♥
(Na úvodní fotografii jsem použila oficiální fotku z toho photoshootu - není nová)

gZTrojvj mFyglAhG lGgHdSVs b5zbC51K

Kaya Scodelario: The Scorch Trials ♦ New Stills

29. prosince 2015 v 14:00 | Chloe. |  Gallery Updates

Nedávno se objevili 2 stillsky z filmu The Scorch Trials v dobré kvalitě. Na fotkách můžete vidět Teresu po boku Thomase. Jinak se omlouvám, že nejsem vůbec v poslední době aktivní, ale teď jsem vůbec neměl čas kvůli tomu že u nás byla na delší dobu příbuzná takže jsem trávila čas mimo počítač. Teď bych měla dopřidat pár novinek i když jich moc teda není, což mě docela štve :D Ani žádné fotky z Vánoc se neobjevili, čekala jsem, že něco Kaya přidá na instagram, ale pravděpodobně má menší volno po svatbě s Benem :) A začala jsem se dívat na seriál 'Bates Motel', viděla jsem zatím jenom 4 díly a musím říct, že je to fakt skvělý takže doporučuji.

fQxUR20f CkpDiMEw

Kaya Scodelario: The Scorch Trials ♦ New Promo Photo

22. prosince 2015 v 15:01 | Chloe. |  Gallery Updates

Někdy v říjnu jsem vám přidávala 9 promo posterů k filmu The Scorch Trials, nedávno se objevil další s Teresou a Newtem. Jsem ráda, že se aspon něco objevilo, jelikož Kaya ted vůbec nemá žádné novinky. Psala jsem vám, že v prosinci bude mít Kaya svatbu a myslím, že kolem 15. prosince ji už měla :) Někdo zveřejnil 1 nekvalitní fotku Bena a Kayi ze svatby a spekuluje se o tom, že Kayu to velice mrzí jelikož to trochu chtěla udržet v tajnosti, takže proto ji sem nebudu přidávat. Nevím co je na tom pravdy, jelikož Kaya se o tom nijak nevyjádřila tak jsem zvědavá jak to dopadne.

nrOuUA14

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 12

16. prosince 2015 v 18:36 | Chloe. |  Kaya Scodelario ♦ Twitter and Instagram

Kaya ja opravdu na svém instagramu hodně aktivní, takže mám aspon co přidávat :D Nedávno jsem vám přidala na blog jednu fotku, ze dne kdy si Kaya udělala společně s kamarádkami společný den a doufala jsem, že se objeví více fotek. Samozřejmě že Kaya něco na její instagram zveřejnila a ty fotky jsou naprosto úžasné! ♥ Říkala jsem vám, že na některých fotkách můžete poznat i některé herečky ze seriálu skins a na první fotce je dokonce i Hannah Murray (Cassie) ♥ Škoda, že ty fotky nejsou trošku více kvalitní, protože jde těžko rozeznat pár lidí. Ale přesto jsem ráda, že se po takové dlouhé době spolu sešli. Na 3. fotce je Arnie a na poslední fotografii je Kaya s Benem ♥ Nevím, jestli ta fotka je ze stejného večeru, ale myslím že ano jelikož má Kaya na sobě ty samé šaty. Každopádně je naprosto dokonalá! Kaya k tomu napsala popisek 'Marry Me', oni dva jsou naprosto úžasní :) Já doufám, že se brzy dočkáme fotek z jejich svatby :D

wFYQvmJn lxmAXNfs qsdxNB0I je0Tfvo6

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 11

13. prosince 2015 v 19:00 | Chloe. |  Kaya Scodelario ♦ Twitter and Instagram

Kaya na svůj instagram přidala tuhle jednu fotku, která mi naprosto udělala radost, protože na té fotce můžete vidět hned několik známých tváří. Kaya je na fotce například s Lily Loveless (Naomi), Larissa Wilson (Jal) a Megan Presscot (Katie) ze seriálu Skins, který se natáčel před hodně dlouhou dobou. Nevím, jestli je na té fotce ještě někdo známý, ale já jsem poznala jen tyto 3 :D Kaya k tomu přidala popisek 'Best Girl squad EVER' a jde vidět, že si to naprosto užívali, Kaya tam vypadá naprosto zlatě ♥ Tak doufám, že se s nimi objeví ještě více fotek. A připomínám, že můžete hlasovat v nových anketách 'Photo of the Month' a 'Poll of the Month'. Odkaz najdete v menu.

FPToNyw9

Photo of the Month 0.02 ♦ 2015

10. prosince 2015 v 10:58 | Chloe. |  Vote
A konečně jste se dočkali druhého hlasování "Photo of the Month". Jako obvykle, jsem asi hodinu přemýšlela jaké fotky tam mám dát tentokrát. Minule jste mohli hlasovat o nejlepší fotku z různých photoshootů a kdo ještě neví jak to dopadlo, tak se můžete mrknout sem na výsledky. Na toto hlasování jsem vybrala různé fotky, když byla Kaya ještě "menší", například fotky z roku 2007, nebo když byla úplně malinká ♥ Podlě mě byla naprosto roztomilá a jsem zvědavá jaká fotka vyhraje :) Tak můžete opět hlasovat dole v anketě pod článek.Kaya Scodelario: 'In the Heart of the Sea' film premiere ♦ with fans 02

10. prosince 2015 v 10:34 | Chloe. |  Gallery Updates

A máme tu další fotky s fanoušky z premiéry v Londýně 'In the Heart of the Sea', já jim tak strašně závidím, že mají s Kayou fotku, doufám, že jednoho dne takové štěstí budu mít i já :D ♥ Některé fotky jsou rozmazané, ale já si myslím, že to vůbec nevadí :) Určitě se takových fotek objeví více, takže se můžete na co těšit.

A3PqerDO oWlYsFbx qW0ND8Zm YUQ3zaVe


Kaya Scodelario: Instagram ♦ 10

10. prosince 2015 v 10:24 | Chloe. |  Kaya Scodelario ♦ Twitter and Instagram

Teď se objevují samé fotky z instagramu nebo twitteru, což je samozřejmě skvělé, jelikož já mám co přidávat. První fotku zveřejnila Kaya pouze na svůj twitter, na fotce jí můžete vidět s jejím pejskem, já tu fotku naprosto miluji ♥ Je tam strašně zlatá :) Druhá fotka je z instagramu už v mnohem lepší kvalitě, a ani tady nechybí opět její pejsek a podle této fotky můžu už říct na 100% že Kaya bude mít svatbu někdy na konci prosince ♥ :) Omlouvám se, že nejsem moc aktivní, ale poslední dobou prostě vůbec nemám čas kvůli škole.

i8Rxab0j sFt5cGur

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 09

6. prosince 2015 v 20:21 | Chloe. |  Kaya Scodelario ♦ Twitter and Instagram

Kaya je poslední dobou na instagramu dost aktivní a naposledy přidala jednu fotku s Benem kde jsou někde v přírodě u vodopádu. Nevím, jestli se jedná o starší fotku nebo si teď zajeli někam na výlet, ale každopádně ta fotka je naprosto zlatá! ♥♥

iRtChAeJ