Leden 2016

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 17

28. ledna 2016 v 19:38 | Chloe. |  Kaya Scodelario ♦ Twitter and Instagram

Tak už mám konečně více času na blog, za což jsem velice ráda :D První fotku přidala sama Kaya na její instagram, musím řít, že mi udělala chutě :D Druhou fotografii zveřejnil Ben na jeho instagram po dlouhé době. Moc mu děkuji za zveřejnění té fotky, jelikož je naprosto zlatá a Kaya tam vypadá nádherně, samozřejmě i Arnie ♥ Doufám, že se Kaya už brzy zapojí do nějakého velkého projektu, abych mohla přidávat už pořádné novinky, ale jelikož byla nedávno její svatba s Benem tak si myslím, že ted nejspíše odpočívá, nebo natáčí 'The Death Cure' podle minulé fotky.

jYMImdSP I2NS3CxA

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 16

26. ledna 2016 v 14:27 | Chloe. |  Kaya Scodelario ♦ Twitter and Instagram

Kaya přidala nové 3 fotky na její instagram. Už jsem ráda, že můžu konečně něco přidávat a teď budu mít i na blog více času, jelikož se nám už konečně uzavřely známky a já to budu mít teď volnější :D Hned jak jsem uviděla tu poslední fotku mě napadlo, že by se už mohl natáčet 'The Death Cure', který bude v kinách až v roku 2017, takže si budeme muset ještě chvíli počkat. Nevím, jestli je to 100% pravdivá informace, ale podrobnosti se určitě dozvíme později.

gvOxpCcm 2wAZBVQu PRVODj7g

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 15

23. ledna 2016 v 20:02 | Chloe. |  Kaya Scodelario ♦ Twitter and Instagram

Tak a já se konečně po tolika dnech hlásím, hned bych na začátek chtěla říct, že sem nemohla na blog ted vůbec nic přidat, jelikož jsem byla nemocná a novinky se objevili stejně až ted. Kaya na svůj instagram konečně něco přidala, jsem strašně ráda, jelikož Kaya se ted neobjevila vůbec na žádné akci, ale za to si pořádně užívá po svatbě s Benem ♥ Na instagram hned přidala několik fotek a musím říct, že jí teda hodně závidím, tu poslední přidala zrovna v tu dobu kdy jsem se šla kouknout, jestli bych konečně mohla něco přidat na blog :D Na třetí fotografii můžete vidět všechny holky ze seriálu skins z 2. generace, jsem ráda že si zavzpomínala, jelikož je to už 8 let od natáčení ♥ Taky sem si všimla, že si změnila její profilovou fotku na instagramu, je úplně parádní takže se můžete rovnou tady podívat.

IWXukL4J H6Zc6bll lurcCQ9d lgJXRMNX

Ještě bych chtěla říct, že se omlouvám všem affiliates za to, že jsem vůbec neobíhala ale jak už jsem psala tak jsem byla celý týden nemocná. Pokud měl někdo zrovna kontrolu affiliates, tak mi dejte vědět jestli jste si mě smazali, děkuji. A možná jste si všimli, že jsem vůbec nepřidala nové hlasování 'photo of the month', ale tento měsíc už nebude, jelikož jsem neměla čas a myslím, že už to nemá cenu přidat nové hlasování, když už je konec měsíce.

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 14

10. ledna 2016 v 17:14 | Chloe. |  Kaya Scodelario ♦ Twitter and Instagram

Už jsem se konečně dostala k tomuhle článku, Kaya naposledy přidala tyhle 2 nové fotky na její instagram. První fotka je myslím z nějaké dovolené po svatbě, ale nejsem si jistá, jelikož k tomu Kaya nic nenapsala, ale každopádně to vypadá naprosto dokonale :D A druhá foka je ze dne, kdy se Kaya už vrátila domů a měla večeři s kamarádkami. Na té fotkcec je naprosto dokonalá ♥ Tak doufám, že se objeví více fotek, kdyby Kaya ten instagram neměla tak bych nevěděla co mám přidávat :D

4070Z5mn x2KULKrT


Poll of The Month 0.03 ♦ 2016

8. ledna 2016 v 20:25 | Chloe.
Nebudu to nějak zdržovat a rovnou se můžeme vrhnout na hlasování 3. poll of the month už v roce 2016. Doufám, že jsem vybrala dobré fotky, jsou to outfity z roku 2013. Hlasovat můžete opět dole v anketě pod článkem. Jinak dnes už nové hlasování photo of the month nebude, nechám to na zítřek.


Photo of the Month 0.02 ♦ 2015 - CLOSED

8. ledna 2016 v 20:09 | Chloe. |  Vote

Po ukončení poll of the month tu máme i ukončení photo of the month, celkem hlasovalo 16 lidí, překvapivě opět jak minule :D Takže všem děkuji, kdo se zapojil do hlasování a tady jsou výsledky.

1. místo - 6 hlasů
2. místo - fotka číslo 3
3. místo - fotka číslo 2
4. místo - fotka číslo 4


Poll of The Month 0.02 ♦ 2015 - CLOSED

8. ledna 2016 v 20:03 | Chloe. |  Vote

Máme tu druhé ukončení poll of the month, trochu opožděně, ale jak jsem říkala, vůbec nemám ted čas a popravdě na tohle jsem zapomněla :D

1. OUTFIT - VÝHERCE

Celkem hlasovalo 13 lidí a myslím, že je to stejný počet jako minule, děkuji všem kteří hlasovali.


Kontrola Affiliates 0.02 ♦ Blog - CLOSED

8. ledna 2016 v 15:29 | Chloe.

Tenhle článek sem chtěla už napsat včera, ale neměla jsem čas a už sem byla unavená, ale konečně jsem se k tomu dostala. Je čas ukončit kontrolu affiliates, ještě jsem to prodloužila takže ste se mohli včera zapsat na poslední chvíli.

Zůstávají:

online-chloemoretz.blog.cz - rosie
emmy-rossum.blog.cz - susan
emmastone-hq.blog.cz - roxy
elizataylor.blog.cz - britt
kyliejenner.blog.cz - jay
andiegraphic.blog.cz - andie
pharellwilliams.blog.cz - marty
obriendylan.blog.cz - rosie
nreedus-lhemsworth.blog.cz - renaiti
lucyhale-only.blog.cz - charlie*
myred.blog.cz - myred

Nezapsali se ale nemažu:

hilaryduff.blog.cz
s-ronan.blog.cz
actresses.blog.cz
dylandaily.blog.cz
as-daily.blog.cz

Mažu:

demi-lovato.blog.cz
daily-models.blog.cz
visual-art.blog.cz
daily-obrien.blog.cz

Nějak jsem čekala že to takto dopadne, jelikož ti co chodí na můj blog samozřejmě zůstávají aji kdyby se nezapsali do kontroly. Kdyby se stala někde chyba, a já vás omylem dala do smazaných, tak mi samozřejmě napiště. A jelikož jsem jich 4 smazala tak se můžete zapisovat do 'wanna be' (odkaz v menu). Děkuji všem, kteří se zapsali do kontroly. Vím, že je škola, ale nekteří na blog už vůbec nechodí a nechci je mít zbytečně v menu.Kaya Scodelario: The Scorch Trials ♦ Behind the Scenes

7. ledna 2016 v 18:23 | Chloe. |  Gallery Updates

Nedávno se objevila tato jediná fotka ještě z natáčení The Scorch Trials. ♥ Na fotce můžete vidět skoro všechny hlavní postavy z filmu. Kaya tam vypadá strašně zlatě a už se nemůžu dočkat až bude rok 2017 kvůli další části :) Fotka není docela v dobré kvalitě, ale aspon něco. Jinak se omlouvám za to, že nejsem aktivní, ale nemám kvůli škole čas. Co sem se tak dívala tak moc novinek ani není takže mám štěstí.

ovE29gzn

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 13

2. ledna 2016 v 13:23 | Chloe. |  Kaya Scodelario ♦ Twitter and Instagram

Kdo sleduje Kayu na jejím instagramu tak ví, že nedávno přidala fotku dortu z její svatby. Na dortu jsou roztomilé postavičky Bena a Kayi a když se podíváte pozorně, můžete tam vidět i Arnie která se taky opravdu moc povedla! ♥ Doufám, že nám přidá Kaya brzy celý náhled dortu, podle mě je naprosto skvělý :) Jinak vám přeji šťastný nový rok ♥

'Happy New Year everyone... Here's to 2016 being filled with love,laughter and cake for everyone! And thank you again @okezzer for making our wedding so special and full of your genius craft skills 😘'

jlCRNmy2
 
KONTROLA AFFILIATES