Únor 2016

Kaya Scodelario: The Scorch Trials Cast at AOL Studio ♦ new photo

29. února 2016 v 22:51 | Chloe. |  Gallery Updates

Objevila se novo stará fotka z AOL Studia, kde byli herci z The Scorch Trials. Více fotek jsem vám přidávala už v říjnu a prohlédnou si je můžete tady. Fotka není moc v dobré kvalitě, tak doufám, že se brzy objeví lepší.

Omlouvám se affiliates, že ted vůbec neobíhám, takže kdo by měl nějakou kontrolu pravděpodobně se nezapíšu. Myslela jsem si, že když mám ted prázdniny že budu mít čas na blog, ale popravdě jsem ráda, že si vůbec odpočinu. :D

FYnZQZAE

Kaya Scodelario: photos with fans ♦ 04

26. února 2016 v 20:13 | Chloe. |  Gallery Updates

Mám tu pro vás dvě fotky, na kterých je Kaya s fanoušky. První fotka byla zveřejněna teprve až ted, ale už je hodně starší, naopak první fotka je aktuální. Kaya vypadá na fotkách naprosto nádherně ♥ Já jen doufám, že s ní taky jednou budu mít fotku :D

ccAnUKNB vDXjJ8qA

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 22

26. února 2016 v 20:02 | Chloe. |  Kaya Scodelario ♦ Twitter and Instagram

Opět se omlouvám za moji neaktivitu, ale v poslední době toho mám opravdu hodně, ale ted nám začínají prázdniny takže jsem si konečně našla čas. Mám tu pro vás várku fotek z instagramu, které Kaya přidala. Zrovna, když nemám čas tak se prostě musí objevit hodně fotek :D Začneme prvně tím, že konečně víme datum, kdy výjde 'The Death Cure', - 17.2. 2017, budeme čekat ještě hodně dlouho, ale jsem ráda, že jsme se to konečně dozvěděli. Druhou fotkou Kaya popřála všechno nejlepší své kamarádce, ta fotka je samozřejmě hodně stará, myslím že jí bylo kolem 15-17 let a poté přidala ještě několik fotek s ní. Kaya tam vypadá naprosto nádherně. Čtvrtá fotka je naprosto dokonalá ♥ Je z premiéry The Scorch Trials a je na ní společně s Thomasem a ještě s Ki Hong Lee, ještě mi tam chybí Dylan, ale ten bohužel na premiéře ani nebyl. Pátá fotografie je ze svatby a ta mě překvapila asi nejvíce, jelikož na ni můžeme vidět i Jal ze seriálu skins a nebo i Naomi(Pro více fotografií kliknite na celý článek)
Když už jsme u toho seriálu skins, ve druhém řádku můžete vidět další fotografii s Larrisou (Jal). Většina fotek, co Kaya přidala na instagram nejsou aktuální.

o1xi9xzF oK9Ra3wJ IEDS8rSq Iw2v5JNY 6fAfM9dW

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 21

17. února 2016 v 15:16 | Chloe. |  Kaya Scodelario ♦ Twitter and Instagram

Mám tu pro vás skvělé dvě fotografie z instagramu. Na první fotce je opět Ben s Arnie v metru ♥ A druhá fotografie mi udělala radost, jelikož konečně víme, že 26. května 2017 bude premiéra filmu 'Pirates of the Caribbean: Dead Man No Tales'. Já už rozhodně vím, že hned jak to bude u nás v kině tak na to půjdu, jelikož se už nemůžu dočkat a jsem zvědavá jakou roli si Kaya zahraje.

JQgdNfI8 DCjjzYPY

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 20

11. února 2016 v 20:18 | Chloe. |  Kaya Scodelario ♦ Twitter and Instagram

Mám tu pro vás naprosto tři úžasné fotografie z instagramu ♥♥ Na první fotce je Kaya s Arnie, tu fotku jsem si hned zamilovala, Kaya tam má tak sladký úsměv a jak tam Arnie spí, prostě nádhera :D ♥ Na druhé fotce už je i s Benem a třetí fotkou nám Kaya řekla, že už je zpátky doma. Myslím, že všichni budou společně odpočívat, takže velké novinky nebo akce zatím asi nemůžeme čekat.

sfUvtCUZ PwvwSQif RYoJTr5c

Kaya Scodelario: skins ♦ old promo photo

9. února 2016 v 17:05 | Chloe. |  Gallery Updates

Kdo se díval na seriál skins, kde si Kaya zahrála první důležitější postavu, tak si může zavzpomínat, protože se objevila docela kvalitní promo fotka, kde je Kaya ještě taková drobounká :D Já jsem se na skins začala dívat nedávno a všem doporučuji. Jinak připomínám, že můžete hlasovat v anketě 'poll of the month' a 'photo of the month', odkaz najdete v menu.

e65e2n9P

Kaya Scodelario: personal photos ♦ 0.01

9. února 2016 v 16:57 | Chloe. |  Gallery Updates

Právě jsem našla dvě osobní fotografie ještě z 2. února s Kayou a kamarádky, kdy si zašli do restaurace a jde vidět podle druhé fotky že si to určitě užili, Kaya tam vypadá rozkošně ♥ Jsem ráda, že už můžu konečně přidat něco jiného než jen fotografie z instagramu :D A všimla jsem si, že mě někdo má zapsaného v affiliates ale já ho v seznamu nemám, možná jsem někde udělala chybu, tak kdo by viděl, že není v menu tak mi určitě dejte vědět.

1dClXY5B PQDEyA5f


Photo of the Month 0.03 ♦ 2016 - new and closed

8. února 2016 v 15:03 | Chloe. |  Vote
Konečně jsem si našla čas udělat novou anketu na 'Photo of the Month', prvně jsem si říkala, že to zas nestihnu, ale tento týden to ve škole máme volnější, tak snad tu budu častěji. Výsledky z minulého hlasování najdete tady. Už jsem na blog přidala hlasování 'Poll of the Month' tak kdo ještě nehlasoval tak se může zapojit. Nebudu to tady okecávat, ale popravdě vůbec jsem nevěděla jaké fotky mám tentokrát použít, prohledávala jsem celou galerii a nakonec jsem se rozhodla, že dám do hlasování tyto fotky z doby, kdy byla Kaya na filmovém festivalu v Paříži. Hlasovat můžete opět dole v anketě pod článkem.
(kliknite na celý článek pro zobrazení fotek)

♦ Kaya Scodelario: wedding and normal photos 02

8. února 2016 v 14:34 | Chloe. |  Kaya Scodelario ♦ Twitter and Instagram

V poslední době, jsou nějaké novinky nebo fotky jenom z instagramu a opět Kaya přidala několik fotek z její svatby, už můžeme podrobněji vidět její nádherné šaty a Kaya vypadala naprosto krásně ♥ Potom zveřejnila fotku s Arnie jak jedou do Ameriky a nakonec krásný výhled ♥ Už se nemůžu dočkat, až Kaya přidá další fotky ze svatby, ta druhá je naprosto rozkošná ♥ A omlouvám se za kvalitu fotek, ale musela jsem to oříznout z instagramu, dříve jsem to ukládala z jedný stránky, ale bohužel přestala fungovat.

nfmVXt8g AjeyrQk0 C1WOdUw3 CXbcd19L

Poll of The Month 0.04 ♦ 2016 - new and closed

1. února 2016 v 17:40 | Chloe. |  Vote
Konečně mám čas přidat nové hlasování poll of the month. Rozhodla jsem se, že už nebudu přidávat vyhodnocení zvlášt, ale dám to všehno do jednoho článku. Pokud chcete vědět výsledky z minulého hlasování, kliknite zde, já jsem s výsledkem spokojená, jelikož se mi ten outfit také libí :D Výherní outfit měl 9 hlasů a druhý oufit měl 4 hlasy, všem opět děkuji za hlasování :) Pro nové hlasování jsem vybrala tentokrát outfity, které mě prostě zaujaly, na nic jsem se nezaměřovala. Hlasovat můžete opět v anketě pod článkem a vyhodnocení bude na konci měsíce.
(Pro zobrazení fotek kliknite na celý článek)