Gallery Updates

Kaya Scodelario: Pirates of the Caribbean ♦ behind the scenes

5. března 2016 v 0:24 | Chloe.

Kaya na instagram přidala ještě několik fotek z natáčení 'Pirates of the Caribbean: dead man no tales'. Já jsem strašně ráda, že Kaya v tom filmu bude hrát a nemůžu se dočkat, až to bude v kině ♥ Fotografie vypadají úžasně a ta krajina kolem nich je naprosto dokonalá. Tu fotku co je Kaya v bazéně ji závidím, já si prvně myslela že to je jen samotná fotka, ale potom sem se podívala blíže a Kayu jsem tam našla :D Na pvní fotce je i Johnny Depp, jen je škoda, že je tam otočený zády.

D79NbDOp P00VGsv3 Tm1TyohZ MRaW1Xmv QaK9WEUv

Kaya Scodelario: The Scorch Trials Cast at AOL Studio ♦ new photo

29. února 2016 v 22:51 | Chloe.

Objevila se novo stará fotka z AOL Studia, kde byli herci z The Scorch Trials. Více fotek jsem vám přidávala už v říjnu a prohlédnou si je můžete tady. Fotka není moc v dobré kvalitě, tak doufám, že se brzy objeví lepší.

Omlouvám se affiliates, že ted vůbec neobíhám, takže kdo by měl nějakou kontrolu pravděpodobně se nezapíšu. Myslela jsem si, že když mám ted prázdniny že budu mít čas na blog, ale popravdě jsem ráda, že si vůbec odpočinu. :D

FYnZQZAE

Kaya Scodelario: photos with fans ♦ 04

26. února 2016 v 20:13 | Chloe.

Mám tu pro vás dvě fotky, na kterých je Kaya s fanoušky. První fotka byla zveřejněna teprve až ted, ale už je hodně starší, naopak první fotka je aktuální. Kaya vypadá na fotkách naprosto nádherně ♥ Já jen doufám, že s ní taky jednou budu mít fotku :D

ccAnUKNB vDXjJ8qA

Kaya Scodelario: skins ♦ old promo photo

9. února 2016 v 17:05 | Chloe.

Kdo se díval na seriál skins, kde si Kaya zahrála první důležitější postavu, tak si může zavzpomínat, protože se objevila docela kvalitní promo fotka, kde je Kaya ještě taková drobounká :D Já jsem se na skins začala dívat nedávno a všem doporučuji. Jinak připomínám, že můžete hlasovat v anketě 'poll of the month' a 'photo of the month', odkaz najdete v menu.

e65e2n9P

Kaya Scodelario: personal photos ♦ 0.01

9. února 2016 v 16:57 | Chloe.

Právě jsem našla dvě osobní fotografie ještě z 2. února s Kayou a kamarádky, kdy si zašli do restaurace a jde vidět podle druhé fotky že si to určitě užili, Kaya tam vypadá rozkošně ♥ Jsem ráda, že už můžu konečně přidat něco jiného než jen fotografie z instagramu :D A všimla jsem si, že mě někdo má zapsaného v affiliates ale já ho v seznamu nemám, možná jsem někde udělala chybu, tak kdo by viděl, že není v menu tak mi určitě dejte vědět.

1dClXY5B PQDEyA5f

Kaya Scodelario: The Scorch Trials ♦ Behind the Scenes

7. ledna 2016 v 18:23 | Chloe.

Nedávno se objevila tato jediná fotka ještě z natáčení The Scorch Trials. ♥ Na fotce můžete vidět skoro všechny hlavní postavy z filmu. Kaya tam vypadá strašně zlatě a už se nemůžu dočkat až bude rok 2017 kvůli další části :) Fotka není docela v dobré kvalitě, ale aspon něco. Jinak se omlouvám za to, že nejsem aktivní, ale nemám kvůli škole čas. Co sem se tak dívala tak moc novinek ani není takže mám štěstí.

ovE29gzn

Kaya Scodelario: The Scorch Trials ♦ New Stills

29. prosince 2015 v 14:00 | Chloe.

Nedávno se objevili 2 stillsky z filmu The Scorch Trials v dobré kvalitě. Na fotkách můžete vidět Teresu po boku Thomase. Jinak se omlouvám, že nejsem vůbec v poslední době aktivní, ale teď jsem vůbec neměl čas kvůli tomu že u nás byla na delší dobu příbuzná takže jsem trávila čas mimo počítač. Teď bych měla dopřidat pár novinek i když jich moc teda není, což mě docela štve :D Ani žádné fotky z Vánoc se neobjevili, čekala jsem, že něco Kaya přidá na instagram, ale pravděpodobně má menší volno po svatbě s Benem :) A začala jsem se dívat na seriál 'Bates Motel', viděla jsem zatím jenom 4 díly a musím říct, že je to fakt skvělý takže doporučuji.

fQxUR20f CkpDiMEw

Kaya Scodelario: The Scorch Trials ♦ New Promo Photo

22. prosince 2015 v 15:01 | Chloe.

Někdy v říjnu jsem vám přidávala 9 promo posterů k filmu The Scorch Trials, nedávno se objevil další s Teresou a Newtem. Jsem ráda, že se aspon něco objevilo, jelikož Kaya ted vůbec nemá žádné novinky. Psala jsem vám, že v prosinci bude mít Kaya svatbu a myslím, že kolem 15. prosince ji už měla :) Někdo zveřejnil 1 nekvalitní fotku Bena a Kayi ze svatby a spekuluje se o tom, že Kayu to velice mrzí jelikož to trochu chtěla udržet v tajnosti, takže proto ji sem nebudu přidávat. Nevím co je na tom pravdy, jelikož Kaya se o tom nijak nevyjádřila tak jsem zvědavá jak to dopadne.

nrOuUA14

Kaya Scodelario: 'In the Heart of the Sea' film premiere ♦ with fans 02

10. prosince 2015 v 10:34 | Chloe.

A máme tu další fotky s fanoušky z premiéry v Londýně 'In the Heart of the Sea', já jim tak strašně závidím, že mají s Kayou fotku, doufám, že jednoho dne takové štěstí budu mít i já :D ♥ Některé fotky jsou rozmazané, ale já si myslím, že to vůbec nevadí :) Určitě se takových fotek objeví více, takže se můžete na co těšit.

A3PqerDO oWlYsFbx qW0ND8Zm YUQ3zaVe

Kaya Scodelario: 'In the Heart of the Sea' film premiere ♦ with fans

3. prosince 2015 v 21:26 | Chloe.

Dneska jsem vám psala, že Kaya byla s Benem na premiéře filmu 'In the Heart of the Sea' v Londýně a objevili se 2 fotky s fanoušky. Kaya tam vypadá neuvěřitelně zlatě a holkám naprosto závidím (v dobrém) :D ♥ Tyto fotky sami holky přidali na instagram.

j6KlDAnV ztTaYxLq

Kaya Scodelario: 'In the Heart of the Sea' film premiere ♦ London

3. prosince 2015 v 13:09 | Chloe.

Mám tu pro vás konečně pořádnou novinku! :) Včera byla Kaya společně s Benem na premiéře filmu "In the Heart of the Sea" v Londýně. Já mám z těchto fotek neskutečnou radost, Kaya tam vypadala naprosto nádherně a určitě se na všechny fotky kouknite. Kaya měla na sobě nádherné černé šaty, podle mě jí černá naprosto sluší ♥ Její make-up není nic nového, je velice přirozený, vsadila opět na černou linku na horním i dolním víčku. Jako doplněk má na krku zlatý náhrdelník a černou kabelku přes rameno. A ty boty jsou úplně parádní! ♥ Jelikož takhle novinka je čerstvá, tak těch fotek není moc, ale až se jich objeví více, doplním je do galerie. Na fotkách si můžete prohlédnout její outfit, jde tam krásně vidět :) Jinak se spekuluje o tom, že Kaya s Benem budou mít svatbu někdy teď v prosinci, nevím jestli je to pravda, ale vidět ji ve svatebních šatech by bylo naprosto skvělé! :D ♥

HUY4rO63 j7jhQ8B0 Ji6vp6AM Lq1Ut0YD YURRyN3n

Kaya Scodelario: The Scorch Trials ♦ Promo Poster

2. prosince 2015 v 19:39 | Chloe.

Včera se ještě objevil jeden promo poster s Kayou k filmu The Scorch Trials. Moc se mi líbí, jak je to zpracováno graficky a určitě stojí za to se na tu fotku kouknout ve větším náhledu. Stačí kliknout na fotografii a přesunete se do galerie. Jinak v pátek očekávejte nové hlasování "Photo of the Month", teď na to vůbec nemám čas, takže se omlouvám.

WwhzvKed

Kaya Scodelario: Pirates of the Caribbean ♦ on set

20. listopadu 2015 v 21:45 | Chloe.

Konečně se objevila nějaká novinka a opět to jsou fotky tentokrát z natáčení "Pirates of the Caribbean", už se nemůžu dočkat až to bude v kině ♥ Fotek je docela málo, ale tak aspon něco. Jinak omlouvám se za to, že nejsem poslední dobou vůbec aktivní, ale právě dneska jsem byla v kině na Hunger Games a musím říct, že mě to všechno tak překvapilo a jestli váháte jestli jít nebo ne, tak určitě jděte, jelikož to stojí fakt za to! :D Pár věcí mě tam sice hodně naštvalo a i ten konec byl takový divný, ale každý může mít jiný názor :) Pro větší náhled fotek klikněte na některou z nich a přesune vás to do galerie.

4j1ofVZW Jxsg7sg3 Pf4cabrk


Kaya Scodelario: Skins - Fire ♦ Stills

13. listopadu 2015 v 21:44 | Chloe.

Nevím proč tak pozdě, ale teprve včera se objevilo pár "stills" ze seriálu Skins - Fire. Možná se už objevili dříve a ted jsou v lepší kvalitě. Každopádně doporučuji se na 7. sérii a celkově na celý seriál podívat, jelikož je to fakt skvěle provedené a moc mě to bavilo. Kdo neví o co jde, tak si to vyhledejte, ale myslím, že každý to aspon jednou slyšel. Všechny fotky najdete v galerii, stačí kliknout na jednu z fotek.

pZEF1EPy zHSe3j5e B1DF8YaL Df9RQRUe ID4jALKR

Kaya Scodelario: Fashion Show ♦ Photo

1. listopadu 2015 v 13:01 | Chloe.

Konečně se objevila nějaká nová fotka. Tahle fotografie je focená z Fashion Show v Paříži, kde byla Kaya společně s Benem, více fotek si můžete prohlédnout zde. Kaya tam má rozpuštěné vlasy oproti fotek z minula a myslím, že jí to sluší více. Je škoda, že se objevila pouze jenom jedna fotka.

oGPXPU6i

Kaya Scodelario: Photos with Fans ♦ 01

23. října 2015 v 10:57 | Chloe.

Nedávno se objevilo 10 skvělých fotek, na kterých je Kaya i společně s Thomasem. Fanoušci se s nimi vyfotili, když byla premiéra The Scorch Trials v Paříži. Více fotek si můžete prohlédnout zde. Kaya tam vypadá nádherně, všichni mají takové štěstí že ji potkali a teď s ní mají i fotku. :D Každpopádně ten klobouk co má na černobílé fotce je úplně parádní ♥ Všechny fotky si můžete prohlédnout v galerii. A omlouvám se, že jsem teď na blog vůbec nepřidávala, ale ve škole toho máme hodně a já to prostě nezvládám.

k08NZQAO w3bq3upp pkkfDucH hyrDqChz JwNlsUYD

Kaya Scodelario: Arriving at the Polo Bar with Ben ♦ New York

13. října 2015 v 18:30 | Chloe.

Přidávám sem docela nekvalitní fotky s Kayou a Benem pravděpodobně po premiéře The Scorch Trials v New Yorku. Společně šli do baru, na fotkách jde vidět jak Kaya s Benem kouří, takže kdyby se chtěl někdo ještě pro jistotu zeptat, tak odpoveď je ano a je to jejich věc :) Těch fotek je docela dost, všechny si je můžete prohlédnout v galerii.

ghDvbpRN GeI1JDDY XuzVARNP 8uvYYEaR gj2dDgWK

Kaya Scodelario: The Scorch Trials ♦ 'Despierta America' Morning Show

13. října 2015 v 18:16 | Chloe.

A mám tu pro vás opět další skvělé fotky z 'Despierta America' Morning Show. Společně s Kayou se akce zúčastnil i například Dylan O'brien (Thomas) nebo Rosa Salazar (Brenda) a další. Tyhle fotky mám strašně moc ráda, Kaya tam má neskutečně krásný outfit, který ji prostě sluší. V galerii si ho můžete celý prohlédnout. Jde tam vidět trošku i to její fialové "ombré", ale je škoda že si ho nenechala déle, jelikož jí to fakt slušelo :) Samozřejmě i její boty jsou opravdu krásné a můžete si všimnou na noze jejího tetování, které jde vidět fakt jenom trošku. Ta fotografie kde si všichni dělají selfie je super ♥ Když kliknete na některou z fotek, dostanete se na celou galerii.

E5GYkgZQ maikP5RD 6ULoLnDl zzwBI8cv ZTIyWbFo

Kaya Scodelario: The Scorch Trials Premiere ♦ New York

13. října 2015 v 14:54 | Chloe.

Opravdu nechápu, jak mi tahle novinka mohla ujít. Viděla jsem fotky, ale nechápu proč jsem tuhle událost na blog nepřidala. Moc se omlouvám, ale teď budu spíše doplňovat novinky například od začátku měsíce říjen. Film The Scorch Trials měl premiéru v New Yorku. Kaya tam vypadá strašně fantasticky ♥ Černá ji prostě padne :) Na premiéře byl opět s ní její přítel Ben, je to skvělé že jsou pořád někde spolu. Všechny fotky jsem nahrála do galerie, je jich docela hodně a stojí za to se na ně podívat.

qXcj8UcR hHXHQI9u kkSwX6YM M371EbJt psYowdZb

Kaya Scodelario: The Scorch Trials Cast at AOL Studio ♦ NY

10. října 2015 v 17:52 | Chloe.

Úplně jsem vám zapomněla přidat tyhle skvělé fotky, kdy byli hlavní herci z The Scorch Trials v "AOL Studio" v New Yorku. Já tyhle fotky úplně miluju, protože tam všichny vypadají naprosto nádherně ♥ Kaya má velice jednoduchý outfit, kterým se nedá nic zkazit. Jde vidět že si to moc užili, líbí se mi ty fotky, kde se všichni fotili společně :) Stojí za to se na ně kouknout, je jich celkem dost. Prohlédnout si je můžete v celé galerii, stačí kliknout na nějakou z fotek.

ipb8Aqto EtYklRmp biRSVLgB iT8h4hGJ if0wQEWh

Kaya Scodelario: Fashion Show ♦ Photos

8. října 2015 v 17:43 | Chloe.

Tak strašně jsem se těšila až tyhle fotky přidám. Kaya byla kolem 6. října na "Fashion Show" v Paříži. Na fotkách je neskutečně zlatá a mám z nich úplnou radost ♥ Kaya se tam tak roztomile usmívá a ty růžové šatičky ji moc padnout. Po boku Kayi můžete vidět i jejího přítele Bena. Ta fotka kde se na sebe koukají a usmívají je úplně dokonalá :) Určitě se na ty fotky kouknite, jsou docela kvalitní a stojí to za to. A ještě se omlouvám za to, že poslední dny jsem vůbec nebyla aktivní, ale ve škole toho mám strašně hodně a jsem ráda, že jsem si ted udělala čas. ( Fotek je celkem dost, pro otevření celé galerie kliknite na libovolnout fotku. )

Pwq2vJWu fKyUtJrh X2bEKOFE gz9yi25i Fv25VU6K

Kaya Scodelario: The Scorch Trials Premiere ♦ In Paris

3. října 2015 v 20:10 | Chloe.

A konečně tu máme první aktuální novinku. Na konci záři byla premiéra The Scorch Trials. Naposled jsem přídávala fotky z Brazílie a ted se objevili nové fotky z Paříže. Na premiéře byla jenom Kaya s Thomasem (Newt). Fotky jsou úplně úžasné ♥ Krásně spolu ladili a Kaya tam má zajímavý outfit, nemůžu se rozhodnout jestli se mi líbí nebo ne, osobně asi já bych si ho na sebe nezvala, ale jí sluší prostě všechno! Makeup zvolila velice jednoduchý. Ještě se Kaya stihla vyfotit s fanouškami, tak strašně jim závidím! :D Z premiéry se objevilo několik videí, ty přidám do samotného článku, protože jich je více. Na fotky se určitě kouknite, oba vypadají úplně dokonale. Kliknutím na jednu z fotek se dostanete na celou galerii (celkem 41 fotek).

7fIIDv97 rvjKUf6l oRFdENtG qYMef2k1 LpyU3tJc

Kaya Scodelario: Pirates of the Caribbean: Dead Man Tells No Tales ♦ Photos

3. října 2015 v 11:15 | Chloe.

Tyhle fotky nejsou moc v dobré kvalitě, ale pořád z nich mám strašnou radost! Kaya se objeví ve filmu "Pirates of The Caribbean" ale bohužel film bude až v roce 2017. Objevilo se pár fotek z natáčení a jeden poster. Jsem zvědavá, jakou roli bude Kaya hrát. Na fotky se určitě kouknite, klikněte na jednu z fotek a přesunete se do galerie. Kdyby se objevili nějaké bližší informace, dám vám vědět. :)

htYTO4pz xDmcaTl7 4g08lWb7 ThKkPE9p su345xrh

-----

2tErHrVp


Kaya Scodelario: Talk Show ♦ Photoshoots and Video

3. října 2015 v 10:56 | Chloe.

Přidávám sem várku fotek, první fotky jsou z "Talk Show" ze dne 18.9. Kaya na fotkách vypadá nesmírně zlatě, objevilo se i video na které se můžete podívat hned, když kliknete na celý článek.

SONgHBu2 X7Bss4g3 AVWyLUtd

-----

Dále tu mám pro vás skvělý photoshoot pro Buzzfeed, na fotkách můžete vidět Kayu společně s Dylanem, Thomasem a s dalšími herci z The Scorch Trials. Fotky jsou v úžasné kvalitě. Objevil se i menší rozhovor, kde odpovídali na pár otázek, pokusím se vám to přeložit a možná dneska večer to přidám, ale nic neslibuji.

3LlwGZkx 32jn1B6I

-----

A opět tu mám pro vás úžasný photoshoot, tentokrát jenom s Kayou pro "Wonderland Magazine". Kaya na fotkách má mokré vlasy a přesto jí to sluší! :) Na všechny fotky se určitě kouknite, jen je škoda, že se jich objevilo tak málo.

grBFsyfL cdoqyPFw 9MN91nsS

Kaya Scodelario: Walking in New York ♦ 22 September

3. října 2015 v 10:31 | Chloe.

Dostáváme se k aktuálnějším novinkám, 22. září se Kaya objevila na ulicích New Yorku. Její outfit je velice jednoduchý a přitom jí to moc sluší. Na fotkách má ty vlasy už takové více namodralé než fialové. Na fotky se určitě mrknite, není jich moc. :) Zachvíli očekávejte článek, kdy byla Kaya na festivalu. Změnila jsem typ šablonky, opět od Andie (zdroj v menu).

afxtC1VX w8hTxfIo XSvHVb5J NeDssLMZ FYtDQ9kE

 
 

Reklama