Kaya Scodelario ♦ Photoshoots

Kaya Scodelario: Photoshoot 2014 ♦ Ew En Comic Con

29. prosince 2015 v 14:12 | Chloe.

Mám tu pro vás nekvalitní staro-nové fotky z Photoshootu 2014 pro 'Entertainment Weekly Magazine'. Docela už dávno jsem vám přidávala fotografie z toho samého photoshootu a bohužel taky v hrozné kvalitě, můžete si je prohlédnout zde. Na fotkách je opět s Kayou i Dylan O'brien (Thomas) a Will Poulter (Gally). Moc se těším až se všechny ty fotky objeví v lepší kvalitě a mě osobně se nejvíce líbí ta 2 fotka, je prostě úžasná ♥
(Na úvodní fotografii jsem použila oficiální fotku z toho photoshootu - není nová)

gZTrojvj mFyglAhG lGgHdSVs b5zbC51K

Kaya Scodelario: The Maze Runner Photoshoot ♦ Comic Con 2014

27. listopadu 2015 v 21:28 | Chloe.

V roce 2014 se objevil photoshoot (The Maze Runner) pro Comic-Con a 'Entertainment Weekly' Magazín. Nedávno se objevili nové fotky, akvšak jsou v hrozné kvalitě, ale alespon něco. Na fotkách je s Kayou například Dylan O'brien (Thomas) a Will Poulter (Gally). Podle mě ta fotka, která je použitá na šablonce je naprosto dokonalá, Kaya tam má nádherný úsměv ♥ Fotky jsem chtěla nahrát do nové galerie, ale bohužel se v ní ještě vůbec nevyznám, takže jsem opět použila stránku imgbox.com jako vždycky. Až se s tou novou galerií naučím, tak to bude skvělý :D Nové fotky jsou poslední tři. A můžete hlasovat v anketě 'Poll of the Month' tady.

XyszNFRU KIk7y4fK QFmf98UL NxOEj5wa gxwgBrAr

Kaya Scodelario: Photoshoot 2015 ♦ Wonderland Magazine

25. října 2015 v 14:07 | Chloe.

Mám tu pro vás úplně dokonalé fotky z photoshootu pro Wonderland Magazine! ♥ Když sem tyhle fotky uviděla, hned sem se do nich zamilovala jelikož Kaya na nich vypadá naprosto dokonale. Už jsem vám přidávala na blog jednu fotografii z tohodle photoshootu, můžete se podívat zde a teď se jich objevilo více. Fotky jsem stáhla z instagramu, přidala je nějaká slečna na její kanál o Kaye, takže doufám, že se objeví někde v lepší kvalitě, ale teď taky nejsou špatné. Je strašná škoda, že se jich objevilo tak málo, ale alespoň něco :) Nejvíce se mi líbí ta první, Kaya je tam prostě dokonalá! Rozhodně se na ně kouknite, stojí to za to.

uE8n4tfx 86z45qTV hIAyqUG9 6XElBRVz IHPWY1jV

EDIT: 25.10 (17:40) - A konečně se ukázali včechny fotky v dobré kvalitě + sem dávám tu starší kterou ste už na blogu mohli vidět :)

Kaya Scodelario: Photoshoot with Dylan O'brien ♦ Outtakes 2015

1. října 2015 v 20:51 | Chloe.

Tyhle fotky viděl snad každý, ale já je sem prostě musím přidat, protože se mi strašně líbí a Kaya s Dylanem tam vypadají úplně úžasně. Škoda, že těch fotek je tak málo, ale aspon něco. :) Neumím se rozhodnout, která fotka se mi líbí nejvíce. Která vám se líbí ? Když kliknete hned na první fotku, přesune vás to na celou galerii.

AmLlrN4b 1icFBybK b0KSHYdz

 
 

Reklama