Kaya Scodelario ♦ Twitter and Instagram

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 23

5. března 2016 v 0:14 | Chloe.

Mám tu pro vás 3 nové fotografie z instagramu. Musím říct, že ty pvní dvě fotky jsou naprosto dokonalé ♥ Na obouch fotkách můžete vidět Kayu společně i s Arnie. Třetí fotografie je ze dne kdy byla Kaya pravděpodobně s kamarády někde na jídle.

piLKMhqA kMZwXaDH Hmof2mD4

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 22

26. února 2016 v 20:02 | Chloe.

Opět se omlouvám za moji neaktivitu, ale v poslední době toho mám opravdu hodně, ale ted nám začínají prázdniny takže jsem si konečně našla čas. Mám tu pro vás várku fotek z instagramu, které Kaya přidala. Zrovna, když nemám čas tak se prostě musí objevit hodně fotek :D Začneme prvně tím, že konečně víme datum, kdy výjde 'The Death Cure', - 17.2. 2017, budeme čekat ještě hodně dlouho, ale jsem ráda, že jsme se to konečně dozvěděli. Druhou fotkou Kaya popřála všechno nejlepší své kamarádce, ta fotka je samozřejmě hodně stará, myslím že jí bylo kolem 15-17 let a poté přidala ještě několik fotek s ní. Kaya tam vypadá naprosto nádherně. Čtvrtá fotka je naprosto dokonalá ♥ Je z premiéry The Scorch Trials a je na ní společně s Thomasem a ještě s Ki Hong Lee, ještě mi tam chybí Dylan, ale ten bohužel na premiéře ani nebyl. Pátá fotografie je ze svatby a ta mě překvapila asi nejvíce, jelikož na ni můžeme vidět i Jal ze seriálu skins a nebo i Naomi(Pro více fotografií kliknite na celý článek)
Když už jsme u toho seriálu skins, ve druhém řádku můžete vidět další fotografii s Larrisou (Jal). Většina fotek, co Kaya přidala na instagram nejsou aktuální.

o1xi9xzF oK9Ra3wJ IEDS8rSq Iw2v5JNY 6fAfM9dW

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 21

17. února 2016 v 15:16 | Chloe.

Mám tu pro vás skvělé dvě fotografie z instagramu. Na první fotce je opět Ben s Arnie v metru ♥ A druhá fotografie mi udělala radost, jelikož konečně víme, že 26. května 2017 bude premiéra filmu 'Pirates of the Caribbean: Dead Man No Tales'. Já už rozhodně vím, že hned jak to bude u nás v kině tak na to půjdu, jelikož se už nemůžu dočkat a jsem zvědavá jakou roli si Kaya zahraje.

JQgdNfI8 DCjjzYPY

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 20

11. února 2016 v 20:18 | Chloe.

Mám tu pro vás naprosto tři úžasné fotografie z instagramu ♥♥ Na první fotce je Kaya s Arnie, tu fotku jsem si hned zamilovala, Kaya tam má tak sladký úsměv a jak tam Arnie spí, prostě nádhera :D ♥ Na druhé fotce už je i s Benem a třetí fotkou nám Kaya řekla, že už je zpátky doma. Myslím, že všichni budou společně odpočívat, takže velké novinky nebo akce zatím asi nemůžeme čekat.

sfUvtCUZ PwvwSQif RYoJTr5c

♦ Kaya Scodelario: wedding and normal photos 02

8. února 2016 v 14:34 | Chloe.

V poslední době, jsou nějaké novinky nebo fotky jenom z instagramu a opět Kaya přidala několik fotek z její svatby, už můžeme podrobněji vidět její nádherné šaty a Kaya vypadala naprosto krásně ♥ Potom zveřejnila fotku s Arnie jak jedou do Ameriky a nakonec krásný výhled ♥ Už se nemůžu dočkat, až Kaya přidá další fotky ze svatby, ta druhá je naprosto rozkošná ♥ A omlouvám se za kvalitu fotek, ale musela jsem to oříznout z instagramu, dříve jsem to ukládala z jedný stránky, ale bohužel přestala fungovat.

nfmVXt8g AjeyrQk0 C1WOdUw3 CXbcd19L

♦ Kaya Scodelario: wedding photos 01

1. února 2016 v 14:49 | Chloe.

Kaya už konečně zveřejnila pár naprosto dokonalých fotek z její svatby, která se konala někdy uprostřed prosince, bohužel ještě nevím přesné datum, ale Kaya psala, že se s námi o veškeré informace podělí, takže jsem ráda ♥ Já jsem ty fotky už viděla včera na instagramu a nemohla jsem se dočkat, až se s vámi o ně podělím, jelikož jak už jsem říkala, tak jsou naprosto úžasné a Kaya s Benem jsou prostě nádherní ♥ Fotek se objeví určitě více, sama Kaya nám to na instagramu oznámila. Fotky ještě nejsou mo kvalitní, ale jde vidět jak má Kaya úžasné šaty a ta fotka s její maminkou je krásná :) Nejvíc se mi asi ale líbí ta koláž z těch několika fotek s Benem.

FwwjKmLA bjMbal0h HFiqgbed

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 17

28. ledna 2016 v 19:38 | Chloe.

Tak už mám konečně více času na blog, za což jsem velice ráda :D První fotku přidala sama Kaya na její instagram, musím řít, že mi udělala chutě :D Druhou fotografii zveřejnil Ben na jeho instagram po dlouhé době. Moc mu děkuji za zveřejnění té fotky, jelikož je naprosto zlatá a Kaya tam vypadá nádherně, samozřejmě i Arnie ♥ Doufám, že se Kaya už brzy zapojí do nějakého velkého projektu, abych mohla přidávat už pořádné novinky, ale jelikož byla nedávno její svatba s Benem tak si myslím, že ted nejspíše odpočívá, nebo natáčí 'The Death Cure' podle minulé fotky.

jYMImdSP I2NS3CxA

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 16

26. ledna 2016 v 14:27 | Chloe.

Kaya přidala nové 3 fotky na její instagram. Už jsem ráda, že můžu konečně něco přidávat a teď budu mít i na blog více času, jelikož se nám už konečně uzavřely známky a já to budu mít teď volnější :D Hned jak jsem uviděla tu poslední fotku mě napadlo, že by se už mohl natáčet 'The Death Cure', který bude v kinách až v roku 2017, takže si budeme muset ještě chvíli počkat. Nevím, jestli je to 100% pravdivá informace, ale podrobnosti se určitě dozvíme později.

gvOxpCcm 2wAZBVQu PRVODj7g

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 15

23. ledna 2016 v 20:02 | Chloe.

Tak a já se konečně po tolika dnech hlásím, hned bych na začátek chtěla říct, že sem nemohla na blog ted vůbec nic přidat, jelikož jsem byla nemocná a novinky se objevili stejně až ted. Kaya na svůj instagram konečně něco přidala, jsem strašně ráda, jelikož Kaya se ted neobjevila vůbec na žádné akci, ale za to si pořádně užívá po svatbě s Benem ♥ Na instagram hned přidala několik fotek a musím říct, že jí teda hodně závidím, tu poslední přidala zrovna v tu dobu kdy jsem se šla kouknout, jestli bych konečně mohla něco přidat na blog :D Na třetí fotografii můžete vidět všechny holky ze seriálu skins z 2. generace, jsem ráda že si zavzpomínala, jelikož je to už 8 let od natáčení ♥ Taky sem si všimla, že si změnila její profilovou fotku na instagramu, je úplně parádní takže se můžete rovnou tady podívat.

IWXukL4J H6Zc6bll lurcCQ9d lgJXRMNX

Ještě bych chtěla říct, že se omlouvám všem affiliates za to, že jsem vůbec neobíhala ale jak už jsem psala tak jsem byla celý týden nemocná. Pokud měl někdo zrovna kontrolu affiliates, tak mi dejte vědět jestli jste si mě smazali, děkuji. A možná jste si všimli, že jsem vůbec nepřidala nové hlasování 'photo of the month', ale tento měsíc už nebude, jelikož jsem neměla čas a myslím, že už to nemá cenu přidat nové hlasování, když už je konec měsíce.

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 14

10. ledna 2016 v 17:14 | Chloe.

Už jsem se konečně dostala k tomuhle článku, Kaya naposledy přidala tyhle 2 nové fotky na její instagram. První fotka je myslím z nějaké dovolené po svatbě, ale nejsem si jistá, jelikož k tomu Kaya nic nenapsala, ale každopádně to vypadá naprosto dokonale :D A druhá foka je ze dne, kdy se Kaya už vrátila domů a měla večeři s kamarádkami. Na té fotkcec je naprosto dokonalá ♥ Tak doufám, že se objeví více fotek, kdyby Kaya ten instagram neměla tak bych nevěděla co mám přidávat :D

4070Z5mn x2KULKrT

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 13

2. ledna 2016 v 13:23 | Chloe.

Kdo sleduje Kayu na jejím instagramu tak ví, že nedávno přidala fotku dortu z její svatby. Na dortu jsou roztomilé postavičky Bena a Kayi a když se podíváte pozorně, můžete tam vidět i Arnie která se taky opravdu moc povedla! ♥ Doufám, že nám přidá Kaya brzy celý náhled dortu, podle mě je naprosto skvělý :) Jinak vám přeji šťastný nový rok ♥

'Happy New Year everyone... Here's to 2016 being filled with love,laughter and cake for everyone! And thank you again @okezzer for making our wedding so special and full of your genius craft skills 😘'

jlCRNmy2
 
KONTROLA AFFILIATES

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 12

16. prosince 2015 v 18:36 | Chloe.

Kaya ja opravdu na svém instagramu hodně aktivní, takže mám aspon co přidávat :D Nedávno jsem vám přidala na blog jednu fotku, ze dne kdy si Kaya udělala společně s kamarádkami společný den a doufala jsem, že se objeví více fotek. Samozřejmě že Kaya něco na její instagram zveřejnila a ty fotky jsou naprosto úžasné! ♥ Říkala jsem vám, že na některých fotkách můžete poznat i některé herečky ze seriálu skins a na první fotce je dokonce i Hannah Murray (Cassie) ♥ Škoda, že ty fotky nejsou trošku více kvalitní, protože jde těžko rozeznat pár lidí. Ale přesto jsem ráda, že se po takové dlouhé době spolu sešli. Na 3. fotce je Arnie a na poslední fotografii je Kaya s Benem ♥ Nevím, jestli ta fotka je ze stejného večeru, ale myslím že ano jelikož má Kaya na sobě ty samé šaty. Každopádně je naprosto dokonalá! Kaya k tomu napsala popisek 'Marry Me', oni dva jsou naprosto úžasní :) Já doufám, že se brzy dočkáme fotek z jejich svatby :D

wFYQvmJn lxmAXNfs qsdxNB0I je0Tfvo6

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 11

13. prosince 2015 v 19:00 | Chloe.

Kaya na svůj instagram přidala tuhle jednu fotku, která mi naprosto udělala radost, protože na té fotce můžete vidět hned několik známých tváří. Kaya je na fotce například s Lily Loveless (Naomi), Larissa Wilson (Jal) a Megan Presscot (Katie) ze seriálu Skins, který se natáčel před hodně dlouhou dobou. Nevím, jestli je na té fotce ještě někdo známý, ale já jsem poznala jen tyto 3 :D Kaya k tomu přidala popisek 'Best Girl squad EVER' a jde vidět, že si to naprosto užívali, Kaya tam vypadá naprosto zlatě ♥ Tak doufám, že se s nimi objeví ještě více fotek. A připomínám, že můžete hlasovat v nových anketách 'Photo of the Month' a 'Poll of the Month'. Odkaz najdete v menu.

FPToNyw9

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 10

10. prosince 2015 v 10:24 | Chloe.

Teď se objevují samé fotky z instagramu nebo twitteru, což je samozřejmě skvělé, jelikož já mám co přidávat. První fotku zveřejnila Kaya pouze na svůj twitter, na fotce jí můžete vidět s jejím pejskem, já tu fotku naprosto miluji ♥ Je tam strašně zlatá :) Druhá fotka je z instagramu už v mnohem lepší kvalitě, a ani tady nechybí opět její pejsek a podle této fotky můžu už říct na 100% že Kaya bude mít svatbu někdy na konci prosince ♥ :) Omlouvám se, že nejsem moc aktivní, ale poslední dobou prostě vůbec nemám čas kvůli škole.

i8Rxab0j sFt5cGur

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 09

6. prosince 2015 v 20:21 | Chloe.

Kaya je poslední dobou na instagramu dost aktivní a naposledy přidala jednu fotku s Benem kde jsou někde v přírodě u vodopádu. Nevím, jestli se jedná o starší fotku nebo si teď zajeli někam na výlet, ale každopádně ta fotka je naprosto zlatá! ♥♥

iRtChAeJ

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 08

5. prosince 2015 v 19:14 | Chloe.

Kaya opět včera přidala několik fotek na svůj instagram. První fotka je ještě z premiéry v Londýně kde si můžete znovu prohlédnout její celý outfit, jde tam krásně vidět. Kaya vypadala naprosto dokonale ♥ Druhá fotka je nějaká pozvánka, ale nejsem si jistá o co přesně jde. No a poslední fotka je celkem jasná :D. Jinak se omlouvám, že jsem včera nepřidala hlasování "Photo of the Month", ale momentálně nestíhám a jsem ráda, že dneska vůbec nějaké články přidám.

lypsMgDI KBUU23bH iCvEYPan

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 07

3. prosince 2015 v 21:35 | Chloe.

Kaya samozřejmě nezapomněla přidat nějaké fotky na svůj instagram. První 2 fotky jsou vyfoceny s přáteli a rodinou, na druhé fotce můžete vidět i Bena a Kaya tam má v podstatě úplně ten stejný outfit jako na premiéře ♥ Konečně se objevují i nějaké ty vánoční fotky a doufám, že budou jenom přibývat. Poslední 2 fotografie se týkají opět premiéře v Londýně.
7uUbETcV Z9kl5GfS TKQKO6AD g2Ut5tBR

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 06

23. listopadu 2015 v 16:16 | Chloe.

Mám tu pro vás úplně 2 úžasné fotky, které Kaya přidala na svůj instagram ♥ Na první fotce s popiskem "It's getting cold!!!" je Kaya úplně zlatá :) Na druhé fotce můžete vidět jak jí pejsek líže ucho :D Pro větší náhled na fotky klikněte, a přesune vás to do galerie blogu, která je nově založena. Jinak už konečně u nás začalo sněžit, tak doufám, že to vydrží až do Vánoc :)

DdcXyPmK QUw5iMuE

GALLERY PAGE > Personal Photos > 2015 > INSTAGRAM [ 2 ]

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 05

6. listopadu 2015 v 8:04 | Chloe.

Mám tu pro vás nové fotky z instagramu. Poslední fotka je už trošku starší, ale úplně jsem ji zapomněla přidat. Na fotce je Kaya s její maminkou a tu fotku jsem si úplně zamilovala! ♥ První fotka je screenshot z facetimu na jejím mobilu a druhá fotka je s Benem, možná si říkáte proč se tam tváří tak blbě, ale Kaya k tomu napsala popisek "This is our 'thinking about cheese' face.", to tím všechno vysvětluje :D. Na všechny 3 fotky se můžete podívat v galerii.

uvqoLCMT jzigIHjm 3xObGbXP

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 04

30. října 2015 v 13:30 | Chloe.

Neobjevují se žádné novinky, tak sem si řekla, že zkusím najít něco na instagramu. Naštěstí jsem objevila pár fotek z natáčení filmu "Pirates of The Caribbean", který bude v kině v roce 2017. Kaya tyhle fotky na instagram nepřidala, ale našla jsem je na profilu jejich přátel. Jak už jsem jednou psala, nemůžu se dočkat až film výjde! :) A doufám, že se brzy objeví nějaká pořádná novinka a budou kvalitní fotky. Taky připomínám, že probíhá kontrola affiliates.

AkN6fgBY IbZPUuDX Po6oGRDp

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 03

24. října 2015 v 16:04 | Chloe.

Tady mám pro vás úplně skvělé fotky z instagramu. Zrovna včera jsem se dokoukala na 4. sérii seriálu Skins, kde hraje Kaya roli jako Effy Stonem a když jsem se dneska probudila a dívala se na fotky z instagramu tak tam Kaya přidala pár fotek z toho seriálu. Ty fotky jsou pro mě úplně úžasné ♥ Některé nejsou moc v dobré kvalitě, ale aspoň něco. Na fotkách společně s Kayou můžete vidět herce Luke Pasqualino (Freddie) a potom Lisa Backwell (Pandora). Na první fotce je hnedka celá první a druhá generace. Určitě se na ty fotky kouknite, některé jsou fakt super.

zHatuBMM W4TRhkpW MEcxeXc3 y8L60vPy LYi8Gz2n


Kaya Scodelario: Instagram ♦ 02

17. října 2015 v 14:43 | Chloe.

Aby tu nebyli samé videa, jelikož jich je teď docela dost na přidání, tak sem se rozhodla, že ještě přidám pár fotek, které Kaya zveřejnila na svém instagramu. Na jedné fotce je opět se svým přítelem Benem. 2 fotky jsou z "Fashion Show" v Paříži, na kterém byla Kaya neuvěřitelně nádherná :) Fotky si můžete prohlédnout v galerii i když to není nic moc extra. Jinak ještě připomínám, že mě můžete sledovat na mém asku, jsem tam skoro každý den, takže kdyby ste měli nějakou otázku, stačí se zeptat.

XiBKnKjL YlJzFzgO SFLq8oWx

Kaya Scodelario: Instagram ♦ 01

16. října 2015 v 11:39 | Chloe.

Přidávám sem 4 nejnovější fotky, které Kaya přidala na instagram (odkaz máte v menu). První fotka je společně s Benem a přáteli, Kaya tam má strašně zlatý úsměv. Druhá fotka je z filmu The Moon and The Sun, podrobnější informace najdete zde. Hned další fotku Kaya sdílela od svého kamaráda z doby kdy byla v Islandě. Za ní můžete vidět opět jejího přítele (myslím, že je to on). A jako poslední fotografie je z "Fashion Show" opět s Benem. Je strašně pěkné jak jsou všude spolu :) Více fotek z Fashion Show najdete tady.

RlQhefUa vU5aO7dL Einv7yom gItWjotq
 
 

Reklama