Kaya Scodelario ♦ Videos

Kaya Scodelario: Premiere Interview ♦ In the Heart of the Sea

5. prosince 2015 v 19:02 | Chloe.
Kaya s Benem byli nedávno na premiéře filmu "In the Heart of the Sea", nedávno se objevil i rozhovor, ale vůbec jsem neměla čas ho přidat tak dneska ho tu máte. Kaya tam mluví o The Maze Runner, The Death Cure a dokonce i o filmu Pirates of the Caribbean, který bude v kině v roce 2017. Musím říct, že Kaya má dokonalý hlas a ten její přízvuk je naprosto krásný :D ♥ Určitě se na video kouknite.

The Scorch Trials: Deleted Scene ♦ Gag Reel

26. listopadu 2015 v 14:56 | Chloe.

Včera se objevily 2 videa z filmu The Scorch Trials, první video je smazaná scéna na kterou se určitě kouknite, můžete tam vidět například jak po sobě všichni hází jídlo. A druhé video je o tom jak se natáčelo + nepovedené scénky hned na začátku je například jak Dylan (Thomas) spadl.
Pro přehrání kliknite na celý článek.

Kaya Scodelario: The Scorch Trials ♦ Interview

17. října 2015 v 14:33 | Chloe.
Jako další video tu máme opět skvělý rozhovor ohledně The Scorch Trials. Můžete vidět, že tam má Kaya ještě ty její fialové vlasy, podlě mě jí to strašně moc slušelo :)

Kaya Scodelario: Interview ♦ with Giancarlo

17. října 2015 v 14:30 | Chloe.
Jedna portugalská stránka sdílela tenhle rozhovor s Kayou a společně s dalším hercem z The Scorch Trials (Giancarlo). Portugalsky fakt neumím a google mi taky teda moc nepomohl, takže nezaručuji, že to, co tady napíšu bude 100% pravdivé. :D V rozhovoru se ptali, jaký má vztah k Brazilské kultuře, další otázka byla například ohledně seriálu Skins, v kterém si Kaya zahrála roli Effy Stonem. Takové rozhovory v autě dělají i s ostatními herci a mě to příjde jako dobrý nápad.

Kaya Scodelario: Say Anything Challenge ♦ with Dylan O'brien

13. října 2015 v 18:42 | Chloe.
Tak na tohle video se opravdu kouknite, hodně jsem se u toho pobavila :D Jde o challange "Say Anything". Mám strašně ráda různé videa nebo akce kde je Kaya společně s Dylanem ♥

Kaya Scodelario: Fashion Show ♦ Video

12. října 2015 v 20:48 | Chloe.
Nedávno jsem vám psala článek, že Kaya byla na "Fashion Show", která se konala v Paříži (článek níže). Teď se objevilo i video, na kterém můžete vidět po boku Kayi i jejího přítele. Jak už jsem říkala, oba tam vypadají naprosto úžasně a růžová k ní prostě padne :)

Kaya Scodelario: The Scorch Trials Premiere In Paris ♦ Videos

4. října 2015 v 13:49 | Chloe.
Včera jste se mohli dočíst, že se nedávno konala premiéra The Scorch Trials v Paříži. Objevilo se pár videí na které se můžete podívat. První video je jak Kaya příjíždí na tu premiéru a vyfotí se s pár fanoušky, je úplně od ní milé jak hned šla k nim a ani nečekala. :) Druhé video je v podstatě to samé, ale nakonci jde vidět jak se Kaya a Thomas už fotí před tím "plátnem". A poslední 2 videa Thomas společně s Kayou odpovídají na otázky. Strašně všem závidím že je mohli vidět! :D Pro více videí kliknite na celý článek.


Kaya Scodelario: Interview ♦ The Scorch Trials Premiere

2. října 2015 v 17:21 | Chloe.
Přidávám sem jeden rozhovor z 8. září, kde byla Kaya na premiéře The Scorch Trials. Mluví tam o své postavě Terese. Ten její přízvuk je úplně krásný!

 
 

Reklama