Vote

Photo of the Month 0.03 ♦ 2016 - new and closed

8. února 2016 v 15:03 | Chloe.
Konečně jsem si našla čas udělat novou anketu na 'Photo of the Month', prvně jsem si říkala, že to zas nestihnu, ale tento týden to ve škole máme volnější, tak snad tu budu častěji. Výsledky z minulého hlasování najdete tady. Už jsem na blog přidala hlasování 'Poll of the Month' tak kdo ještě nehlasoval tak se může zapojit. Nebudu to tady okecávat, ale popravdě vůbec jsem nevěděla jaké fotky mám tentokrát použít, prohledávala jsem celou galerii a nakonec jsem se rozhodla, že dám do hlasování tyto fotky z doby, kdy byla Kaya na filmovém festivalu v Paříži. Hlasovat můžete opět dole v anketě pod článkem.
(kliknite na celý článek pro zobrazení fotek)

Poll of The Month 0.04 ♦ 2016 - new and closed

1. února 2016 v 17:40 | Chloe.
Konečně mám čas přidat nové hlasování poll of the month. Rozhodla jsem se, že už nebudu přidávat vyhodnocení zvlášt, ale dám to všehno do jednoho článku. Pokud chcete vědět výsledky z minulého hlasování, kliknite zde, já jsem s výsledkem spokojená, jelikož se mi ten outfit také libí :D Výherní outfit měl 9 hlasů a druhý oufit měl 4 hlasy, všem opět děkuji za hlasování :) Pro nové hlasování jsem vybrala tentokrát outfity, které mě prostě zaujaly, na nic jsem se nezaměřovala. Hlasovat můžete opět v anketě pod článkem a vyhodnocení bude na konci měsíce.
(Pro zobrazení fotek kliknite na celý článek)

Photo of the Month 0.02 ♦ 2015 - CLOSED

8. ledna 2016 v 20:09 | Chloe.

Po ukončení poll of the month tu máme i ukončení photo of the month, celkem hlasovalo 16 lidí, překvapivě opět jak minule :D Takže všem děkuji, kdo se zapojil do hlasování a tady jsou výsledky.

1. místo - 6 hlasů
2. místo - fotka číslo 3
3. místo - fotka číslo 2
4. místo - fotka číslo 4

Poll of The Month 0.02 ♦ 2015 - CLOSED

8. ledna 2016 v 20:03 | Chloe.

Máme tu druhé ukončení poll of the month, trochu opožděně, ale jak jsem říkala, vůbec nemám ted čas a popravdě na tohle jsem zapomněla :D

1. OUTFIT - VÝHERCE

Celkem hlasovalo 13 lidí a myslím, že je to stejný počet jako minule, děkuji všem kteří hlasovali.

Photo of the Month 0.02 ♦ 2015

10. prosince 2015 v 10:58 | Chloe.
A konečně jste se dočkali druhého hlasování "Photo of the Month". Jako obvykle, jsem asi hodinu přemýšlela jaké fotky tam mám dát tentokrát. Minule jste mohli hlasovat o nejlepší fotku z různých photoshootů a kdo ještě neví jak to dopadlo, tak se můžete mrknout sem na výsledky. Na toto hlasování jsem vybrala různé fotky, když byla Kaya ještě "menší", například fotky z roku 2007, nebo když byla úplně malinká ♥ Podlě mě byla naprosto roztomilá a jsem zvědavá jaká fotka vyhraje :) Tak můžete opět hlasovat dole v anketě pod článek.


Poll of The Month 0.02 ♦ 2015

27. listopadu 2015 v 18:05 | Chloe.
A máme tu už druhé hlasování 'Poll of The Month', asi hodinu jsem se snažila vybrat nějaké outfity a milionkrát jsem to změnila, ale nakonec jsem vybrala tyhle 2, takže doufám, že sem zvolila dobře. Prvně jsem chtěla nějaké "Vánoční" outfity, ale normální fotku jsem našla jenom jednu. Mě osobně se líbí ten první outfit, ale každý může mít úplně jiný styl a hlasování je jen na vás :D. Anketu najdete opět pod článkem a za měsíc bude vyhodnocení.
Hlasování pro 'Photo of The Month' bude až zítra.


Kaya Scodelario: Hairstyles ♦ Vote

5. listopadu 2015 v 15:07 | Chloe.
Jelikož nejsou vůbec žádné nové novinky, rozhodla jsem se udělat takovou menší anketu, kde budeme moct hlasovat pro váš nejoblíbenější účes co měla na sobě Kaya :) Snažila jsem se vybrat nejlepší fotky, tak doufám, že se vám líbí a můžete se pustit do hlasování, anketa je opět dole pod článkem. A dnes v 15:30 bude vyhlášení kontroly affiliates, tak máte poslední možnost se zapsat, odkaz je v menu. Vyhlášení ankety bude příští čtvrtek.KONEC HLASOVÁNÍ.

Poll of The Month 0.01 ♦ 2015

27. října 2015 v 17:45 | Chloe.
Je tu první hlasování Poll of The Month. Tenhle článek tu mám rozepsaný snad od začátku založení tohodle blogu, ale chtěla jsem začít s touhle "rubrikou" až se to tu trošku rozjede, jelikož mi přišlo zbytečné dělat něco takového, když na můj blog chodilo sotva 5 lidí. Vybrala jsem 2 outfity sladěné do červené barvy a Kaya na těch fotkách vypadá nádherně ♥ Kdybych měla hlasovat já, vůbec bych nevěděla. Zvolit si váš oblíbený outfit můžete hned dole pod tímto článkem, ukončení bude na konci měsíce společně s přidáním nové ankety. Zítra tu očekávejte hlasování pro Photo Of The Month. Tak se dejte do hlasování a jsem strašně zvědavá jaký outfit vyhraje :) 
 

Reklama